HomeNachádzate sa: Úvod > O nás

O nás

Vitajte na webových stránkach spoločnosti DAHLHAUSEN SK s.r.o. Nové Mesto nad Váhom.

Naša spoločnosť je slovenskou pobočkou holdingu Dahlhausen Kolín nad Rýnom - firmy s viac ako 150 ročnou tradíciou vo výrobe a distribúcii zdravotníckeho materiálu.

Produktová paleta obsahuje široký okruh zdravotníckeho materiálu určeného predovšetkým pre zdravotnícke zariadenia. Naše výrobky poznajú na všetkých odborných oddeleniach najmä však na oddeleniach anesteziológie a intenzívnej starostlivosti, chirurgie, ortopédie, urológie a gynekológie. So značkou DAHLHAUSEN sa však možno stretnúť i v lekárňach a výdajniach zdravotníckych potrieb.

Sme presvedčení, že motto, ktoré uvádzame s naším logom, má svoje opodstatnenie, pretože ponúkame výrobky vysokej kvality, ktorá je sústavne sledovaná a kontrolovaná certifikovaným systémom manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2000. Naša logistika a prepojenie s ďalšími pobočkami v Českej republike a v Rakúsku nám zasa umožňuje rýchlo a pružne reagovať na potreby našich zákazníkov, ktoré sme schopní splniť v mnohých prípadoch aj do 24 hodín, takže naši zákazníci sa na nás môžu vždy spoľahnúť.

Okrem distribúcie výrobkov, ktoré nesú logo DAHLHAUSEN, má naša spoločnosť výhradné zastúpenie na predaj výrobkov belgickej firmy Flen Pharma so sídlom v Antverpách, ktoré sú určené na liečbu a hojenie chronických a komplikovane sa hojacich rán vlhkou cestou. Zastupujeme i dánsku firmu LiNA Medical, od ktorej ponúkame zdravotnícke pomôcky a nástroje určené pre vysokofrekvenčnú chirurgiu aplikovanú otvorenou cestou alebo laparoskopickou metódou. Naším cieľom je neustále skvalitňovať našu prácu a konkurencieschopnosť, aby naša pozícia na slovenskom trhu bola čoraz silnejšia a aby sme boli vždy pripravení v maximálnej miere plniť požiadavky zákazníkov.